White 2115 – ROCKSTAR ON TOUR

Pierwsza gwiazda rocka w polskim hip-hopie!

White 2115, reprezentant SB Maffiji i tegoroczny Młody Wilk Popkillera, końcem września rozpoczął swoją pierwszą trasę koncertowa, promującą debiutancki album „RockStar”, a już w najbliższą sobotę, 27 października wystąpi w Warszawie w klubie Grizzly Gin Bar!

Bilety na koncert rozchodzą się w błyskawicznym tempie, ostatnie sztuki do nabycia w Going. Wszystko wskazuje na to, że White zagra w Warszawie przed kompletem publiczności!

White 2115 to śmiała indywidualność i pierwsza gwiazda rocka w polskim hip-hopie. Mimo młodego wieku (rocznik 1996) pochodzący z Milanówka reprezentant 2115 Gang w szybkim tempie zdobył uznanie słuchaczy. Przekraczając wszelkie granice stworzył album “Rockstar” łączący trapowe bengery z niemal rockowymi balladami. Wszechstronność White’a doprowadziła do współpracy z SB Maffiją, a udział w akcji SB Starter okazał się skuteczną drogą do pierwszego profesjonalnego kontraktu. W 2018 na kanale wytwórni pojawił się jego singiel “California”, który w dwa miesiące zdobył ponad 24 miliony odsłon.

W tym samym roku White został wybrany Młodym Wilkiem portalu Popkiller, co skupiło na nim jeszcze większą uwagę odbiorców i hip-hopowego środowiska. Jego koncerty, sceniczny wizerunek i energia, którą dzieli się ze słuchaczami, sprawiają, że nie można przejść obok niego obojętnie. Świeże i ekscytujące dźwięki albumu “Rockstar” otwierają kolejny rozdział jego niezwykłej kariery. Gościnnie na krążku pojawili się: Białas, Bedoes i Kuqe.

Zagłosuj!

20 punktów
Fajne Nie lubię

Razem głósów: 20

Fajne: 16

Procent fajnych głosów: 80.000000%

Słabe: 4

Procent słabych głosów: 20.000000%