JMSN pierwszy raz we Wrocławiu!

8 marca, na dzień kobiet w klubie Bezsenność

Współpracował z takimi gwiazdami jak Kendrick LamarKaytranada czy The Game. Ma na swoim koncie pięć studyjnych albumów, kilkanaście wideoklipów i jeszcze więcej oddanych fanek. Pierwszy raz we Wrocławiu, wystąpi nie kto inny jak JMSN.

BILETY:
https://goingapp.pl/evt/1416479/jmsn-live-wroclaw

Wychował się w małym miasteczku Eastpointe w stanie Michigan. Muzyką zainteresował się już w wieku 10 lat, a dwa lata później grał utwory z repertuaru Jimiego Hendrixa. Później nastąpiły lata eksperymentów i poszukiwania własnego “ja”. W 2012 roku Christian Berishaj przyjął pseudonim JMSN, a także założył własną wytwórnię White Room Records, w której regularnie wydaje. Jego debiutancki krążek Priscilla z 2012 roku narobił sporo szumu w środowisku alternatywnego r’n’b, co zaowocowało propozycjami współpracy z największymi i najbardziej rozpoznawalnymi artystami.
W 2017 roku ukazał się jego ostatni album zatytułowany Whatever Makes U Happy, który jest wypełniony zmysłowym, przesiąkniętym erotyzmem r’n’b. Kariera JMSNa nabrała szybkiego tempa i jest on wymieniany w gronie najciekawszych głosów młodego pokolenia. Występy Amerykanina dostarczają niesamowitych przeżyć – są mocno uduchowione, a wokalista uwodzi publikę zarówno swoim głosem, jak i szczerą sceniczną energią. Gotowi na wieczór z pięknymi balladami?

_______
Organizator: FLIRTINIBIG ideaHeartBeats

Zagłosuj!

10 punktów
Fajne Nie lubię

Razem głósów: 2

Fajne: 2

Procent fajnych głosów: 100.000000%

Słabe: 0

Procent słabych głosów: 0.000000%

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *