The Game wystąpił wczoraj w Warszawie!

Raper pojawił się na scenie w koszulce Legii Warszawa!

The Game wystąpił wczoraj w Warszawie, niestety tradycyjnie już, nie obeszło się bez komplikacji. Przez problemy logistyczne raper odwołał piątkowy koncert w Krakowie, na szczęście w Warszawie pojawił się już zgodnie z planem. Podobnie jak w 2016 roku, mocno propsował polską publiczność.

Warszawska Progresja mieniła się na czerwono od powiewających bandan, w środku panował klimat rodem z Compton, ale nie zabrakło też polskich akcentów. The Game wystąpił w specjalnie wykonanej koszulce Legii Warszawa z napisem The Game 45, a przy każdej okazji podkreślał wyjątkowość polskiej publiki, dodając że jesteśmy Top 3 jego ulubionych europejskich przystanków. Podziękował też za wsparcie przez 15 lat kariery i przepraszał fanów w Krakowie, za odwołany koncert, jako powód podając trudne warunki pogodowe i problemy logistyczne. Występ relacjonował kilkukrotnie na instastory, komentując „Pokażemy dziś Ameryce jak bawi się Polska!”.

Organizatorami koncertu były agencje Knockout, BIG idea oraz Live2Listen przy współpracy z Klub Progresja, Dope Ride VIP Shuttle i Exotic Car Club Poland, drukarnia internetowa MediaGraphx www.mediagraphx.pl oraz hotelami Mercure Warszawa Grand i Novotel Krakow Centrum.

Fotorelacja wkrótce.

 

 

foto: Jonathan Mannion/UMG

Zagłosuj!

11 punktów
Fajne Nie lubię

Razem głósów: 5

Fajne: 4

Procent fajnych głosów: 80.000000%

Słabe: 1

Procent słabych głosów: 20.000000%

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *