Reaktywacja ZIP składu!?

Ziomki i Przyjaciele

Kilka dni temu, na instagramach Sokoła i Korasa pojawiły się zdjęcia z warszawskiej restauracji Anatolia, gdzie doszło do spotkania praktycznie wszystkich byłych członków ZIP składu. Opis i tagi, budzą nadzieję wielu na reaktywację tej kultowej ekipy: „Zip Skład spotkanie z @jedker_jdx po latach #felipe #juras #sokol #jazwa #jedker #tkaczyk #pono #koras #oldboy #zip-skład #zippers #pokójzwidokiemnawojnę #hiphoppl #polskirap #meritum #hiphoppolska #districtarea #prostowear #ziomkiiprzyjaciele #dobreżycie #elegancko #gypsyvibes #tylkozwyciestwo #chlebpowszedni #hand”, co więcej na spotkaniu pojawił się też Jędker, który ostatnio oznajmił, że chce wrócić do rapu.

Patrząc na spotkanie, wygląda na to, że wszyscy nadal są ziomkiami i przyjaciółmi, o czym rozmawiali w kulisach?

FU w wywiadzie udzielonym jakiś czas temu dla Popkiller-a, na pytanie „czy jeśli wraca Zipera to jest też szansa na powrót Zip Składu?”, powiedział „Odpowiem krótko, raczej nie ma szansy na powrót Zip Składu i jest to gdzieś tam prywatna porażka. Wierzę i chcę jednak wierzyć, że nigdy nic nie wiadomo. Wierzę i trzymam gdzieś głęboko w sercu nadzieję…”

Nadzieja podobno umiera ostatnia, czyżby spotkanie po latach, dotyczyło reaktywacji Zip Składu? Może Wojtek Sokół, uwierzył w ponowny sukces tego projektu i zainicjował spotkanie? Wierzymy, że tak, bo w zalewie nowo szkolnych brzmień, przydałby się prawilny rapowy album na odmułę!

Zagłosuj!

16 punktów
Fajne Nie lubię

Razem głósów: 8

Fajne: 8

Procent fajnych głosów: 100.000000%

Słabe: 0

Procent słabych głosów: 0.000000%