Ostatnia trasa koncertowa THE GAME!

Dwa koncerty w Polsce!

Gwiazda rapu THE GAME (USA), w ramach ostatniej europejskiej trasy koncertowej, przyjedzie również do Polski, gdzie będzie promować swój dziewiąty i prawdopodobnie ostatni studyjny album w swojej karierze. Artysta wystąpi w piątek 2 marca 2018 roku w krakowskim klubie Studio oraz dzień później, w sobotę 3 marca w warszawskiej Progresji.

Bilety już dostępne. Do nabycia on-line https://sklep.knockoutprod.net/ (druki kolekcjonerskie) w cenie 120 zł – przedsprzedaż, 140 zł – w dniu koncertu.

The Game był zachwycony Polską, ostatnią wizytę szeroko komentował na swoim twitterze „Polsko, dziękuję z całego serca za najlepsze show w mojej karierze! Wciąż nie mogę dojść do siebie”, „Pierwszy raz w Polsce i zdecydowanie mogę powiedzieć, że była to najlepsza publika, jakiej doświadczyłem w swoim życiu. Ciężko będzie to przebić! Nigdy nie zapomnę miłości, którą mi daliście”, “W Hamburgu było jak w filmie, jednak myślami wciąż jestem w Polsce!”, z całą pewnością nie była to zwykła kurtuazja, a jego powrót do Polski okazał się tylko kwestią czasu.

Raper podczas wiosennych koncertów, będzie promować swój dziewiąty album, zatytułowany „Westside Story”, za którego produkcję ma być odpowiedzialny sam Dr. Dre, nawiązując tym samym do klasyków takich jak „How We Do” czy właśnie tytułowe „Westside Story”, ale nie zabraknie też największych hitów artysty – od „Hate It or Love It” przez „One Blood” i „Ali Bomaye” po „100”.

Wśród gości na nowym albumie pojawią się Kendrick Lamar, Young Thug czy Jeremih.

THE GAME (USA) jest multiplatynowym raperem, aktorem Motion Picture i właścicielem Blood Money Entertainment, wielokrotnie nominowanym do nagrody Grammy. Pochodzi z części Los Angeles, znanej jako Compton, gdzie wychowując się, na własne oczy obserwował narodziny gangsta rapu z Zachodniego Wybrzeża USA oraz zamieszki w Mieście Aniołów po zabójstwie Rodneya Kinga.
Oprócz tego, że świetnie rapuje, Jayceon Terrell Taylor, bo tak naprawdę nazywa się The Game, jest też utalentowanym aktorem, mającym na koncie kilka głównych ról filmowych.

Kariera i sukcesy The Game’a przypadają na XXI wiek, jego talent dostrzegł sam Dr. Dre i szybko podpisał z nim kontakt, do którego mocno przyczynił się wydany W 2002 roku debiutancki mixtape rapera, zatytułowany „You Know What It Is Vol. 1”. W 2005 roku już pod szyldem Aftermath Records The Game wydał debiutancki album „The Documentary”, który zdobył 1 miejsce na „Billboardzie” i pokrył się podwójną platyna w USA, co dało mu przepustkę do mainstreamowej ekstraklasy. Od tej pory żaden jego studyjny album nie dotarł poniżej szóstego miejsca w Ameryce, a jeszcze dwa, „Doctor’s Advocate” i „The R.E.D. Album”, powtórzyły wyczyn debiutu i zameldowały się na pierwszym miejscu na „Billboardzie”.

Organizatorami koncertu są agencje Knockout, BIG idea oraz Live2Listen przy współpracy z Klub Progresja, Dope Ride VIP Shuttle i Exotic Car Club Poland, drukarnia internetowa MediaGraphx www.mediagraphx.pl oraz hotelami Mercure Warszawa Grand i Novotel Krakow Centrum.

Zagłosuj!

9 punktów
Fajne Nie lubię

Razem głósów: 5

Fajne: 3

Procent fajnych głosów: 60.000000%

Słabe: 2

Procent słabych głosów: 40.000000%

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *