Nowy album Black Star!

Yasiin Bey (niegdyś Mos Def) i Talib Kweli wracają!

I to w całości wyprodukowany przez Madliba? Yasiin Bey (niegdyś Mos Def) i Talib Kweli ponownie spotykają się razem w studiu by nagrać nowy album Black Star, którego produkcją w całości zająć ma się jeden z bardziej genialnych producentów naszych czasów. Brzmi to jak typowy milutki sen, który przerwać ma nagle dźwięk budzika. Ale jednak, nie….

Odpalamy jeszcze raz (i jeszcze) raz poniższy fragment zapisu seta Madliba, który grał on w ostatni weekend w Denver i cały czas jest tak samo…. Na scenę w pewnym momencie wbija się Yasiin oświadczając: „New Black Star with Madlib, Talib Kweli, Yasiin, coming soon!”, i dodając: „All Madlib, all day. 2018, Madlib, Black Star. Madlib Black Star”. Włączamy więc jeszcze raz, a tam dalej to samo: „New Black Star with Madlib, Talib Kweli, Yasiin, coming soon!”.

Nic więc się nam nie przyśniło, o newsie tym piszą również inne portale, czyli żadne urojenia również w grę nie wchodzą. Pozostaje więc, mieć jedynie nadzieję, że u dość nieobliczalnego Yasiina również jest wszystko dobrze i obiecany album faktycznie ujrzy światło dzienne w tym roku. No i wyjaśniła się sprawa tajemniczego zdjęcia, które jakiś czas temu również zelektryzowało fanów kultowego Black Star na całym świecie.

Tekst: Igor Chlebda

Zagłosuj!

168 punktów
Fajne Nie lubię

Razem głósów: 160

Fajne: 160

Procent fajnych głosów: 100.000000%

Słabe: 0

Procent słabych głosów: 0.000000%

Ten wpis został dodany przez jednego z czytelników lub redakcję. U nas każdy może dodać coś od siebie:) Dodaj swój własny wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *