Miuosh z FDG. Orkiestrą w Krakowie!

Nowe aranżacje, nowa energia!

Już w najbliższy piątek Miuosh x FDG. Orkiestra ponownie zawitają do Klub Studencki Kwadrat! Sprawdźcie krótkie video z listopadowego koncertu od „SOLO Gki”, było naprawdę niesamowicie!

wejście: 20.00 start koncertu: 22.00

wjazd:39/45/49 zł

miejsce: Klub Studencki Kwadrat, ul. Skarżyńskiego 1, Kraków

Nowe aranżacje, nowa energia i znany wszystkim najwyższy poziom występów na żywo, połączone ze zmodyfikowanym składem muzyków oraz nowym podejściem do materiału z całego muzycznego dorobku katowiczanina to esencja tego, co autor albumu „POP.” zaprezentuję podczas swoich koncertów tej jesieni. Mieszanka rapu, muzyki elektronicznej i rocka, niesiona przez „Panów z Katowic” zabrzmi w klubach w całym kraju.

Album „POP.” do sklepów trafił 17 marca 2017 roku. Lata zaskakujących muzycznych kolaboracji zaowocowały płytą nad wyraz eklektyczną i pełną niestandardowych rozwiązań. Na płycie obok Miuosha pojawiają się goście, którzy do tej pory nie byli kojarzeni z rapem – m.in. Rogucki, Organek, Nosowska, BAJM, Myslovitz, duet Soxso czy Smolik. Płyta już została uznana za jedno z najciekawszych wydarzeń muzycznych w Polsce tego roku, a liczba zagranych koncertów oraz niesłabnące zainteresowanie nimi zdają się to tylko potwierdzać.

Klipy:

Miuosh feat. Katarzyna Nosowska – Tramwaje i gwiazdy

Miuosh feat. BAJM – Miasto Szczęścia

Miuosh – Nisko

Zagłosuj!

8 punktów
Fajne Nie lubię

Razem głósów: 0

Fajne: 0

Procent fajnych głosów: 0.000000%

Słabe: 0

Procent słabych głosów: 0.000000%

Ten wpis został dodany przez jednego z czytelników lub redakcję. U nas każdy może dodać coś od siebie:) Dodaj swój własny wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *