Kto zastrzelił Tupaca? Po 23 latach prawda wyszła na jaw!

Jedyny świadek zdarzenia Duane Keith Davis  z ekipy Southside Crips znany pod pseudonimem Keffe D na sensacyjnym nagraniu przerywa milczenie w sprawie zabójstwa Tupaca Shakura i zdradza tożsamość mordercy. „Od dwudziestu lat wszyscy próbują to ze mnie wyciągnąć. Zdecydowałem się ujawnić teraz, bo mam raka. Nie mam już nic do stracenia. Teraz obchodzi mnie już tylko prawda.”

Keffe D twierdzi, że podróżował w samochodzie razem z zabójcą 2Pac-a w noc śmierci słynnego rapera. Na nagraniu które możecie zobaczyć poniżej wyznaje, że strzały „padły z tylnego siedzenia”, gdzie znajdowali się Orlando Anderson i drugi członek gangu Southside Crips.

Orlando Anderson od dawna był podejrzanym w związku z zabójstwem Tupaca. Kilka godzin przed jego śmiercią Orlando został napadnięty przez członków Death Row Records, co według Keffe’a stanowiło motyw zbrodni. Orlando nigdy nie został aresztowany ani postawiony przed sądem w związku z morderstwem, ponieważ sam zginął w strzelaninie pomiędzy gangami dwa lata później.

Więcej w artykule Vice.com .

Zagłosuj!

10 punktów
Fajne Nie lubię

Razem głósów: 4

Fajne: 3

Procent fajnych głosów: 75.000000%

Słabe: 1

Procent słabych głosów: 25.000000%

Ten wpis został dodany przez jednego z czytelników lub redakcję. U nas każdy może dodać coś od siebie:) Dodaj swój własny wpis!