Joey Badass w 2 sezonie Mr. Robot

Anonymous Content

Mr. Robot to amerykański serial telewizyjny wyprodukowany przez Universal Cable Productions oraz Anonymous Content. W Polsce serial zadebiutował w ramach usługi +Seriale, gdzie odcinki począwszy od 1 października 2015 roku były udostępniane co tydzień przez Canal + Polska, obecnie serial można oglądać na platformie Showmax.

Elliot (Rami Malek) to cierpiący na fobię społeczną, niewyróżniający się z tłumu, skryty w sobie programista. Jest specjalistą od cyberbezpieczeństwa w dużej korporacji AllSafe. Pewnego dnia spotyka tajemniczego anarchistę i hakera, tytułowego Mr. Robota. Nie wiadomo, kim jest ani skąd się wziął, ale przyświeca mu jeden cel – chce zniszczyć korporacyjną Amerykę. I z pomocą Elliota jest w stanie tego dokonać. Od tej chwili rozpoczyna się niebezpieczna gra, w której stawką będzie nie tylko życie bohaterów, ale również przyszłość świata, który znamy. Celem pierwszego ataku hakerów staje się bowiem potężna korporacja E Corp, która nie cofnie się przed niczym, aby bronić swoich interesów.

Głównym bohaterem serialu jest Elliot Alderson – młody, aspołeczny haker nastawiony negatywnie do wielkich korporacji. Jego problemy emocjonalne znacznie utrudniają kontakty międzyludzkie. Najłatwiejszą drogę do „kontaktu” z innymi bohater odnajduje w hakowaniu ich komputerów. Przez swoje umiejętności, stanowisko specjalisty ds. bezpieczeństwa w firmie AllSafe oraz nastawienie do świata wzbudza zainteresowanie fsociety – podziemnej grupy anarchistycznych crackerów. Przez taki obrót spraw bohater za dnia jest niewyróżniającym się pracownikiem korporacji, a w nocy hakerem walczącym o wolność społeczeństwa. Spodoba Wam się, warto sprawdzić.

Zagłosuj!

316 punktów
Fajne Nie lubię

Razem głósów: 308

Fajne: 308

Procent fajnych głosów: 100.000000%

Słabe: 0

Procent słabych głosów: 0.000000%

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *