Chada po wielu latach ponownie na scenie!

Raper wystąpi w Krakowie i Warszawie jako support The Game’a

Dobra wiadomość dla fanów TOMASZA CHADY, raper zapowiada pełnoprawny powrót na scenę! Na początek mocny akcent – support przed koncertami THE GAME’A, które odbędą się 2 marca w krakowskim klubie Studio i 3 marca w warszawskiej Progresji. 

Bilety na te koncerty są jeszcze dostępne, do nabycia on-line https://sklep.knockoutprod.net/ (druki kolekcjonerskie)  w cenie 120 zł – przedsprzedaż, 140 zł – w dniu koncertu.

Chada podobnie jak The Game, często popadał w konflikty z prawem, w 2012 roku usłyszał wyrok trzech lat pozbawienia wolności za pobicie i napaść, jednak po wyjściu na przepustkę nie wrócił do więzienia. Ukrywał się przez kilkanaście miesięcy, przy czym drwił z wymiaru sprawiedliwości, w końcu w lutym 2015 wpadł w ręce policji. Po dwuletniej odsiadce w sierpniu 2017 roku opuścił zakład karny, a pod koniec ubiegłego roku wydał albumu “Recydywista”. Sytuacja sprawiła, że prawie 4 lata nie grał koncertów, dziś publicznie ogłosił że wraca na scenę i rusza w trasę  – „Dobre informacje przynoszę. Stało się, ruszamy z trasą koncertową po naprawdę wieloletniej przerwie!”.

Chada wraca na scenę, The Game prawdopodobnie z niej schodzi. Raper zapowiedział, że będzie to jego ostatnia europejska trasa koncertowa.

Zagłosuj!

9 punktów
Fajne Nie lubię

Razem głósów: 1

Fajne: 1

Procent fajnych głosów: 100.000000%

Słabe: 0

Procent słabych głosów: 0.000000%

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *